LIONELO IMKE INTERAKTÍVNE VZDELÁVACIE MAT + LOPTY

36,00 

Katalógové číslo: 7687878472 Kategória:

Popis

Lionelo Imke 2v1 vzdelávacia mat

 • Rozvíja zmysly a manuálne schopnosti dieťaťa
 • Živé farby, ktoré stimulujú zrak
 • Súčasťou sú hračky, hrkálky a hryzátka
 • 30 guličiek v sade
 • Spodok podložky je vyrobený z hrubého izolačného materiálu
 • Mäkké, farebné a odolné materiály
 • Veľký rozmer podložky 90x85x48 cm
 • Ľahko sa skladá a rozkladá
 • Lionela Assistance Balíček

Výchovná mat

Boky rohože je možné zdvihnúť a znížiť a oblúky je možné namontovať v rôznych konfiguráciách, čo umožňuje prispôsobiť priestor dieťaťu a vykonávať zmeny, aby sa zabránilo monotónnosti.

Dom na plesy

Podložka bola vybavená špeciálnym domčekom na uloženie až 30 gúľ, ktorý je  súčasťou súpravy.

Živé farby

Použitie intenzívnych, kontrastných farieb stimuluje zrak malého prieskumníka, a tak rozvíja jeho predstavivosť a schopnosť sústrediť sa.

Správny vývoj dieťaťa

Deti v prvých mesiacoch života objavujú svet predovšetkým prostredníctvom zraku a hmatu. Edukačná podložka Imke oboznámi dieťa s tvarmi a farbami, ktoré sa postarajú o  rozvoj jeho motorickej koordinácie a priestorových schopností . Použitie intenzívnych, kontrastných farieb  stimuluje zrak  malého prieskumníka, a tak rozvíja jeho predstavivosť a schopnosť sústrediť sa. Spodná strana rohože je vyrobená zo špeciálneho  hrubého materiálu , ktorý poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu od zeme. Mäkká výplň umožňuje ležanie na podložke pre dieťa veľmi pohodlné. Vďaka  príslušenstvu obsiahnutému v súprave si dieťa pri radostnej hre spevní  svalstvo chrbát, plecia a krk, aby ste každý deň objavovali čoraz viac.

Hračky

Bohatá sada hračiek rozvíja motorické a manuálne zručnosti. Hračky rôznych tvarov a farieb majú  ďalšie funkcie  – jednotlivé prvky pri dotyku šumia, škrípu a hrkajú. Ďalej je pripevnené  hryzátko  vo forme gumených príveskov na žltom kruhu. Akonáhle dieťa zvládne uchopenie, môže sa rýchlo odpojiť.

Lano s hrkálkami

Model Imke má pripevnenú elastickú šnúrku s farebnými hrkálkami. Poskytuje dieťaťu ďalšiu zábavu a klipový systém umožňuje inštaláciu na iných miestach – napríklad na ohrádke alebo cestovnej postieľke.

Vystužené dno

Spodná strana rohože je vyrobená z niekoľkých vrstiev materiálu. Zaručujú dieťaťu tepelný komfort aj primerane mäkký povrch na hranie.

 1. Dno je vyrobené z pevného materiálu odolného proti oderu
 2. Tepelnoizolačná vrstva
 3. Silná vrstva vyplnená mäkkými vláknami
 4. Ľahko čistiteľná vrstva s farebnou potlačou

Vývoj a stimulácia

Deti v prvých mesiacoch života objavujú svet predovšetkým prostredníctvom zraku a hmatu. Hrkálky, hryzátka a iné hračky povzbudzujú vášho drobca, aby po nich siahol.

Koordinácia

Rohož rozvíja koordináciu rúk a sluchu a koordináciu očí a rúk. Keď dieťa siahne po hračkách, posilní to svaly a zlepší schopnosť udržať hlavičku v určitej polohe.

Preskúmajte svet

Podložka predstavuje priateľský svet prírody. Vzor je navrhnutý tak, aby sa dieťa pri hre naučilo rozpoznávať zvieratá.

Brožúrka

Za pozornosť stojí predovšetkým hračka, ktorá je súčasťou súpravy, a to brožúra s početnými farebnými obrázkami a fajkou. Knihu je možné ľahko oddeliť od podložky, aby si dieťa mohlo so sebou vziať svoju obľúbenú hračku na výlet alebo do postele.

Vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť rohože Imke potvrdzuje ocenená norma EN 71-1. Na produkt sa navyše vzťahuje balík pomoci Lionelo. Naše výrobky majú najvyššiu kvalitu. V prípade akýchkoľvek problémov vám poskytujeme špeciálny balík pomoci Lionelo :

 • oprava od dverí k dverám
 • v prípade opravy náhradný výrobok

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LIONELO IMKE INTERAKTÍVNE VZDELÁVACIE MAT + LOPTY”