LIONELO AGNES VEĽKÝ INTERAKTÍVNY VZDELÁVACÍ MAT

44,00 

Katalógové číslo: 7686080440 Kategória:

Popis

Lionelo Agnes 2v1 vzdelávacia mat

 • 2v1 – plochá rohož + karimatka s domom
 • Rozvíja zmysly a manuálne schopnosti dieťaťa
 • Živé farby, ktoré stimulujú zrak
 • Súčasťou sú hračky, hrkálky, hryzadlo a zrkadlo
 • Spodok podložky je vyrobený z hrubého izolačného materiálu
 • Mäkké, farebné a odolné materiály
 • Veľmi veľká veľkosť podložky 142x142x45 cm
 • Ľahko sa skladá a rozkladá
 • Lionela Assistance Balíček
 • Vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť rohože Agnes potvrdzuje ocenená norma EN 71-1.

Vysoká kvalita

Vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť rohože Agnes potvrdzuje ocenená norma EN 71.  Na výrobok sa navyše vzťahuje balík Lionelo Assistance.

Správny vývoj dieťaťa

Deti v prvých mesiacoch života objavujú svet predovšetkým prostredníctvom zraku a hmatu. Edukačná podložka Agnes oboznámi vaše dieťa s tvarmi a farbami, ktoré zabezpečia  rozvoj jeho motorickej koordinácie a priestorových schopností . Použitie intenzívnych, kontrastných farieb  stimuluje zrak  malého prieskumníka, a tak rozvíja jeho predstavivosť a schopnosť sústrediť sa. Spodná strana rohože je vyrobená zo špeciálneho  hrubého materiálu , ktorý poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu od zeme. Mäkká výplň umožňuje ležanie na podložke pre dieťa veľmi pohodlné. Vďaka  príslušenstvu obsiahnutému v súprave si dieťa pri radostnej hre spevní  svalstvo chrbát, plecia a krk, aby ste každý deň objavovali čoraz viac.

Výchovná mat

Boky rohože je možné zdvihnúť a znížiť a oblúky je možné namontovať v rôznych konfiguráciách, čo umožňuje prispôsobiť priestor dieťaťu a vykonávať zmeny, aby sa zabránilo monotónnosti.

Chata

Vďaka zloženým bokom a nastaviteľným tyčkám sa karimatka môže premeniť na veľký domček, vďaka ktorému bude hra dieťaťa oveľa atraktívnejšia.

Živé farby

Použitie intenzívnych, kontrastných farieb stimuluje zrak malého prieskumníka, a tak rozvíja jeho predstavivosť a schopnosť sústrediť sa.

Hračky

Bohatá sada hračiek rozvíja motorické a manuálne zručnosti. Hračky rôznych tvarov a farieb majú  ďalšie funkcie  – jednotlivé prvky pri dotyku šumia, škrípu a hrkajú. Ďalej je pripevnené  hryzátko  vo forme gumených príveskov na žltom kruhu. Akonáhle dieťa zvládne uchopenie, môže sa rýchlo odpojiť.

Brožúrka

Obzvlášť pozoruhodná je hračka, ktorá je súčasťou súpravy, a to brožúra, ktorá obsahuje početné farebné obrázky, zrkadlo, ktoré je bezpečné pre dieťa, a fajku. Knihu je možné ľahko oddeliť od podložky, aby si dieťa mohlo so sebou vziať svoju obľúbenú hračku na výlet alebo do postele.

Lano s hrkálkami

Model Agnes má pripevnenú elastickú šnúrku s farebnými hrkálkami. Poskytuje dieťaťu ďalšiu zábavu a klipový systém umožňuje inštaláciu na iných miestach – napríklad na ohrádke alebo cestovnej postieľke.

Brožúrka

Za pozornosť stojí predovšetkým hračka, ktorá je súčasťou súpravy, a to brožúra s početnými farebnými obrázkami a fajkou. Knihu je možné ľahko oddeliť od podložky, aby si dieťa mohlo so sebou vziať svoju obľúbenú hračku na výlet alebo do postele.

Vývoj a stimulácia

Deti v prvých mesiacoch života objavujú svet predovšetkým prostredníctvom zraku a hmatu. Hrkálky, hryzátka a iné hračky povzbudzujú vášho drobca, aby po nich siahol.

Koordinácia

Rohož rozvíja koordináciu rúk a sluchu a koordináciu očí a rúk. Keď dieťa siahne po hračkách, posilní to svaly a zlepší schopnosť udržať hlavičku v určitej polohe.

Preskúmajte svet

Podložka predstavuje priateľský svet prírody. Vzor je navrhnutý tak, aby sa dieťa pri hre naučilo rozpoznávať zvieratá.

Vystužené dno

Spodná strana rohože je vyrobená z niekoľkých vrstiev materiálu. Zaručujú dieťaťu tepelný komfort aj primerane mäkký povrch na hranie.

 1. Dno je vyrobené z pevného materiálu odolného proti oderu
 2. Tepelnoizolačná vrstva
 3. Silná vrstva vyplnená mäkkými vláknami
 4. Ľahko čistiteľná vrstva s farebnou potlačou

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LIONELO AGNES VEĽKÝ INTERAKTÍVNY VZDELÁVACÍ MAT”