BabyMAM Sivo-srnčí vzor – 5 dielny komplet

39,80 

BabyMAM Sivo-srnčí vzor – 5 dielny komplet

Katalógové číslo: 11456267106 Kategória:

Popis

 BabyMAM Sivo-srnčí vzor – 5 dielny komplet

Značka:  Babyboom

Obsah súpravy:

 • obojstranné hniezdo pre bábätko  s vonkajšími rozmermi:  90 x 50 x 13 cm ;
 • priemerné rozmery v rozloženom stave:  110 x 60 x 13 cm;
 • rozmery plochy na spanie:  70 x 30 cm ;
 • obojstranná prikrývka  , rozmery:  75 x 55 cm ;
 • plochý vankúš  s rozmermi:  35 x 30 cm ;
 • obojstranný matrac  , rozmery:  70 x 30 cm ;
 • Praktický  kryt na  opakované použitie
 • obojstranný protišokový vankúš „motýľ“, rozmery:  25 x 30 cm ;

vzor: jeleň.

Bavlna a Minky

Hniezdo – lehátko, postieľka, hniezdo – bábätko úžasne zabalí, poskytne mu pohodlie a pohodlný a bezpečný spánok. Prípravok bábätko zabalí a obmedzí jeho priestor, vďaka čomu sa dieťatko cíti bezpečne a isto ako v maminom brušku.

Detské hniezdo   s obojstrannou vsadkou , vyplnený  dokonale zvolenou hrúbkou zateplenia , zaisťuje mäkkosť a pohodlie počas spánku bábätka a znižuje pocit nepohodlia pod chrbátikom bábätka. Obojstranná stielka  vám umožní vybrať si tú najpríjemnejšiu verziu na spánok:  minky alebo bavlnu . Boky kokonu sú vyplnené antialergickou silikónovou guľôčkou. Zvýšené okraje zaisťujú bezpečnosť  počas spánku dieťaťa. Rodičia si môžu byť istí, že sa  dieťa  počas spánku neprevráti ani ho náhodne nezovrie.

Výrobok je ľahký a praktický na prepravu,  výrobok je možné vziať kamkoľvek  a použiť ho na dovolenke, cestovaní, návšteve starých rodičov a pod.

Vďaka všestrannému využitiu kokonu je  možné ho používať približne do  7-9 mesiacov veku , ostatné prvky súpravy ešte  dlhšie!

Riešenie kokonových šnúrok umožňuje dokonalé uchytenie plochy na spanie utiahnutím  alebo uvoľnením. Je to určite lepšie riešenie ako tuhé stláčacie gombíky alebo tlačidlá. Vďaka tomu  náš kokon „rastie“ s vaším bábätkom . Staršie bábätká si budú môcť voľne natiahnuť nohy uvoľnením šnúrky.

špecifikácia:

 • gramáž bavlnenej tkaniny:  125 g / m2
 • Gramáž látky Minky:  400 g / m2
 • hmotnosť výplne vankúša:  200 g / m2

Kokon sa dá použiť mnohými spôsobmi:

 • v posteli rodičov  – poskytuje bezpečný priestor pre bábätko, zabraňuje kotúľaniu sa bábätka, rozdrveniu spiacimi rodičmi alebo stratenému pod perinou (kokon odporúčame najmä pre mamičky, ktoré milujú spánok s bábätkom);
 • v postieľke  – poskytuje ochranu pred tvrdými priečkami a vysoké okraje kokónu uľahčujú položenie bábätka na bok, čo je mimoriadne dôležité napríklad vtedy, keď bábätko prší;
 • na koberci  – mäkký kokon poslúži ako bezpečné a mäkké ležadlo pri hre alebo ležaní na brušku (odporúčame rodičom, ktorí chcú svoje batoľa mať pod dohľadom, nech sú kdekoľvek);
 • na gauči  – výrobok umiestnený na gauči poskytuje ochranu proti kotúľaniu a pádu (za predpokladu, že sa dieťa ešte nehýbe a samo nesedí);
 • počas výletov  – multifunkčný kokon sa dá jednoducho zrolovať a zbaliť do auta, poslúži pri dlhších návštevách rodiny a priateľov, na dovolenke s bábätkom a na mnohých iných miestach (vtedy sa dá využiť aj ako miesto na spánok, ale aj prebaľovanie a bezpečnú hru) ;
 • v kočíku  – kokon sa dá použiť ako doplnkový matrac, pekne objíme bábätko a tlmí nárazy pri prechádzkach;
 • namiesto kužeľa  – v kokóne si môže bábätko voľne usporiadať nožičky, čo je veľmi dôležité pre správny vývoj bedrových kĺbov (hlavne keď sa odporúča „široká plienka“).

Praktický obal – sada pripravená ako darček

Vďaka praktickému a odolnému krytu, ktorý je súčasťou súpravy, je  skladovanie a preprava kokónu hračkou . Súpravu si môžete jednoducho vziať so sebou na akúkoľvek cestu!

Hniezdo  a ostatné časti súpravy sú vyrobené z certifikovaných materiálov najvyššej kvality.

Každý prvok súpravy má dve strany:  odolnú,  100% bavlnu  najvyššej kvality a jemný a  na dotyk príjemný minky plyš , ktorý deti milujú pre svoje senzorické vlastnosti.

Kokon je  vyplnený antialergickou silikónovou guľôčkou . Na sťahovanie sa používajú šnúrky –  to umožňuje veľmi presne zaistiť spodok kokónu proti prípadnému skĺznutiu bábätka , ako aj jemne regulovať dĺžku a šírku vnútorného kokónu

Hniezdo rastie s dieťaťom!

Hniezdočko je ako stvorené aj pre staršie bábätká, stáva sa ideálnym  priestorom na hranie, ležanie na brušku a prvé cviky  – dvíhanie hlavičky či ležanie hračiek v jeho dosahu. Riešenie šnúrok umožňuje použiť kokon ako prebaľovaciu podložku.

Mnoho použití a nekonečné možnosti

V prvých týždňoch života bábätko vankúš nepotrebuje, pre pokojný a bezpečný spánok stačí kuklu stlačiť tak, aby bábätko čo najviac objímala. Od prvého do štvrtého mesiaca môžete spať pod hlavičkou bábätka, pod hlavičku bábätka môžete položiť plochý vankúšik a uvoľniť kuklu – rastúcemu bábätku tak získate väčšiu voľnosť pohybu.

Anti-šokový vankúš „motýľ“

Tento nevšedný vankúšik je navrhnutý tak, aby eliminoval otrasy , a preto ho odporúčame všetkým rodičom, ktorým záleží na bezpečnosti svojich detí, ako aj na ich pohode a pohodlí nielen počas výletu .

Pohodlný a praktický odnímateľný matrac

Obojstranný matrac vyrobený z kvalitnej bavlny a jemného flísu Minky vám umožní udržiavať plnú hygienu bez nutnosti prania celého kokonu. Vnútro matraca  je vyplnené antialergickou silikonizovanou netkanou textíliou s gramážou  80g/m2 . Je ľahký a vzdušný, čo výrazne zlepšuje komfort používania.

Keď batoľa vyrastie z kukly,  matrac možno použiť ako príjemne mäkkú a pocitovú podložku na hranie  doma alebo ako piknikovú deku na záhrade. Poslúži aj v kočíku, gondole či kolíske.

Značka BabyBoom  vynakladá maximálne úsilie, aby  sa postarala o matku aj dieťa  od prvých dní tehotenstva.

Nielen predávame, ale zameriavame sa aj  na vzdelávanie a poskytujeme podporu .

Spoločnosť bola založená so zámerom  zhromaždiť všetky potrebné produkty  a pomôcky  na jednom mieste , aby tak uľahčila nakupovanie čerstvým rodičom.

Všetky látky a antialergická silikónová vlna, ktorými sme súpravu vyplnili, spĺňajú všetky normy a štandardy  OKO-TEX® .

Inštrukcie na používanie:

 • pranie v práčke na 30 stupňov,
 • jemný program
 • žehliť bavlnenú tkaninu pri teplote 110 stupňov Celzia,
 • používajte jemné čistiace prostriedky,
 • nepoužívajte bielidlá,
 • neumývať ručne,
 • nie v sušičke.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BabyMAM Sivo-srnčí vzor – 5 dielny komplet”