KUFRÍK KOZMETIKY A NECHTOV PRE SLEČNY

30,00 

Katalógové číslo: 11858954108 Kategória:

Popis

Každé dievčatko sa chce cítiť ako mama, v určitom okamihu sa začne zaujímať o vzhľad, make-up a módu , je najvyšší čas na takéto súpravy. Teraz môže mať sadu kozmetiky ukrytú a usporiadanú v krásnej ružovej krabičke so srdiečkami. Vďaka hre sa u vášho dieťaťa rozvinú dve funkcie, a to kreativita a predstavivosť.

Sada obsahuje nechty, laky na nechty, rúže a krásne prstene. To je len zopár kozmetických prípravkov, ktoré sa zmestia do krabičky. Jeho rozmery vám umožnia uložiť oveľa viac líčidiel. Po nanesení laku na nechty počkajte niekoľko minút, kým nezaschne. Módne farby a vzory umelých nechtov  vám umožnia vytvoriť cool manikúru. Očné tiene a rúže vytvoria krásne líčenie na vychádzky s priateľmi. Veľký kufrík na kozmetiku má madlo, vďaka ktorému ho môžeme presúvať z miesta na miesto.

Kozmetika je navrhnutá tak, aby bola bezpečná a nezávadná, neobsahuje parabény. Na odstránenie make-upu jednoducho utrite handričkou alebo vatovým tampónom s mydlom a teplou vodou.

Urobte darček pre svoju malú princeznú!

Položky kozmetického setu:

– paletka očných tieňov so zrkadlom

– 2 lesky na pery

– 2 rúže

– 2 laky na nechty (fialový a ružový)

– 14 umelých nechtov

– 2 krásne prstene s diamantmi v tvare srdca

Rozmery krabice:

20 cm x 13,5 cm x 17,5 cm

 

Kozmetický set je vyrobený v súlade s  normou EN 71 , označený je aj  certifikátom CE . Súprava je určená pre všetky malé princezničky  od 5 rokov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “KUFRÍK KOZMETIKY A NECHTOV PRE SLEČNY”