BABYMAM DVOJSTRANNÁ VLOŽKA DO kočíka

18,00 

BABYMAM DVOJSTRANNÁ VLOŽKA DO kočíka

Katalógové číslo: 10652399134 Kategória:

Popis

Obojstranná vložka

Babymam

farba: grafit

vzor: retro choo-choo

  • Rozmery: 71×35
  • 100% bavlna.
  • 100% Minky
  • Mäkká výplň
  • Vyrobené v Poľsku

Pohodlné a štýlové

Stielka Babymam poskytuje maximálne pohodlie a bezpečnosť . Vďaka použitej mäkkej výplni tlmí nárazy pri chôdzi po nerovnom povrchu. Vaše dieťa si bude môcť vždy vychutnať neobmedzené pohodlie počas prechádzok, najmä počas spánku na čerstvom vzduchu. Vložka ochráni čalúnenie pred nečistotami. Použitý dizajn dodá vášmu kočíku štýlový vzhľad.

Univerzálny

Vložka Babymam bola navrhnutá tak, aby sa dala ľahko prispôsobiť väčšine kočíkov dostupných na trhu. Ľahko sa udržuje v čistote – je možné ho prať v práčke. až 6 otvorov pre opasky, ktoré umožňujú ľahké nastavenie.

Najvyššia kvalita

Vložka je vyrobená z najkvalitnejších certifikovaných materiálov.

Po nasadení pásov sa vložka prispôsobí kočíku, nehýbe sa.

Senzorický vývoj

Minková strana má výčnelky a vyčnievajúce bubliny, ktoré zaujmú každé bábätko. Takáto štruktúra minky umožňuje prvé hmatové vnemy a vzbudzovanie záujmu o vonkajší svet.

Výrobky Babymam šijú na  100% ručne. Vďaka tomu si naši zákazníci môžu byť istí, že výrobky boli vyrobené na najvyššej úrovni, s dôrazom na každý detail a maximálnu starostlivosť. Nemajú žiadne tvrdé, vyčnievajúce prvky, vďaka čomu sú pre bábätká úplne bezpečné.

Babymam

Babymam je poľská značka, ktorá bola vyvinutá na podporu vývoja vášho dieťaťa počas spánku – najdôležitejšej činnosti, ktorá je nevyhnutná pre skorý rast. Detská postieľka je prvým miestom, kde môže vaše dieťa objavovať svet.

Pocit tepla a bezpečia je základom pre rozvoj vašej osobnosti. Schopnosť učiť sa závisí do veľkej miery od dôvery, ktorú si dieťa získa prostredníctvom najjemnejších faktorov priamym dotykom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BABYMAM DVOJSTRANNÁ VLOŽKA DO kočíka”