LIONELO ANIKA VEĽKÝ INTERAKTÍVNY VZDELÁVACÍ MAT

47,00 

Katalógové číslo: 7582228429 Kategória:

Popis

Lionelo Anika 2v1 vzdelávacia mat

 • Rozvíja zmysly a manuálne zručnosti
 • Funkcia ohrádky – odnímateľné boky
 • Špeciálny vankúš
 • Živé farby, ktoré stimulujú zrak
 • Hračky, hrkálky, hryzátka a zrkadlo
 • Spodok podložky je vyrobený z hrubého izolačného materiálu
 • Mäkké, farebné a odolné materiály
 • Veľký rozmer podložky 115x110x53cm

Deti v prvých mesiacoch života objavujú svet predovšetkým prostredníctvom zraku a hmatu. Vzdelávacia podložka Anika oboznámi vaše dieťa s tvarmi a farbami, ktoré zabezpečia rozvoj jeho motorickej koordinácie a priestorových schopností. Použitie intenzívnych, kontrastných farieb stimuluje zrak malého prieskumníka, a tak rozvíja jeho predstavivosť a schopnosť sústrediť sa.

 • Vďaka špeciálnemu vankúšu a doplnkom bude dieťa pri radostnej hre posilňovať svaly chrbta, ramien a krku, aby každý deň objavovalo čoraz viac.
 • Vankúš sa dá použiť aj ako stabilizátor v kočíkoch a autosedačkách.
 • Súčasťou sady je interaktívna brožúra.

Vysokú kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť rohože Anika potvrdzuje ocenená norma EN 71-1.

Deti v prvých mesiacoch života objavujú svet predovšetkým prostredníctvom zraku a hmatu. Vzdelávacia podložka Anika oboznámi vaše dieťa s tvarmi a farbami, ktoré zabezpečia  rozvoj jeho motorickej koordinácie  a priestorových schopností. Použitie intenzívnych, kontrastných farieb  stimuluje zrak  malého prieskumníka, a tak rozvíja jeho predstavivosť a schopnosť sústrediť sa. Spodná strana rohože je vyrobená zo špeciálneho  hrubého materiálu , ktorý poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu od zeme. Mäkká výplň umožňuje ležanie na podložke pre dieťa veľmi pohodlné. Vďaka  špeciálnemu vankúšu  a príslušenstvu, ktoré je súčasťou súpravy, dieťa pri radostnej hre  posilní svoje svaly chrbát, plecia a krk, aby ste každý deň objavovali čoraz viac.

Výchovná mat

Boky rohože je možné zdvihnúť a znížiť a oblúky je možné namontovať v rôznych konfiguráciách, čo umožňuje prispôsobiť priestor dieťaťu a vykonávať zmeny, aby sa zabránilo monotónnosti.

Funkcia ohrádky

Vďaka vyvýšeným bokom a suchým zipsom umiestneným v jeho rohoch sa karimatka môže zmeniť na pohodlnú ohrádku,

Živé farby

Použitie intenzívnych, kontrastných farieb stimuluje zrak malého prieskumníka, a tak rozvíja jeho predstavivosť a schopnosť sústrediť sa.

Hračky

Bohatá sada hračiek rozvíja motorické a manuálne zručnosti. Hračky rôznych tvarov a farieb majú  ďalšie funkcie  – jednotlivé prvky pri dotyku šumia, škrípu a hrkajú. Ďalej je pripevnené  hryzátko  vo forme gumených príveskov na žltom kruhu. Sada navyše obsahuje bezpečné a  flexibilné zrkadlo . Akonáhle dieťa zvládne uchopenie, môže sa rýchlo odpojiť.

Brožúrka

Obzvlášť pozoruhodná je hračka, ktorá je súčasťou súpravy, a to brožúra, ktorá obsahuje početné farebné obrázky, zrkadlo, ktoré je bezpečné pre dieťa, a fajku. Knihu je možné ľahko oddeliť od podložky, aby si dieťa mohlo so sebou vziať svoju obľúbenú hračku na výlet alebo do postele.

Lano s hrkálkami

Model Anika má pripevnenú elastickú šnúrku s farebnými hrkálkami. Poskytuje dieťaťu ďalšiu zábavu a klipový systém umožňuje inštaláciu na iných miestach – napríklad na ohrádke alebo cestovnej postieľke.

Vankúš s mnohostranným využitím

Vankúš na hlavu, brucho alebo boky. Vďaka svojmu tvaru a aplikácii  učí dieťa zdvihnúť  a spevniť svaly. Vankúš možno  použiť aj ako stabilizátor  v kočíkoch, hojdačkách a vysokých stoličkách. Je možné pripevniť hračky priamo na vankúš, dodatočne motivovať k zdvíhaniu hlavy a vytvárať tak ideálnu príležitosť na  precvičenie chrbtových,  krčných a krčných svalov

Vystužené dno

Spodná strana rohože je vyrobená z niekoľkých vrstiev materiálu. Zaručujú dieťaťu tepelný komfort aj primerane mäkký povrch na hranie.

 1. Dno je vyrobené z pevného materiálu odolného proti oderu
 2. Tepelnoizolačná vrstva
 3. Silná vrstva vyplnená mäkkými vláknami
 4. Ľahko čistiteľná vrstva s farebnou potlačou

Vývoj a stimulácia

Deti v prvých mesiacoch života objavujú svet predovšetkým prostredníctvom zraku a hmatu. Hrkálky, hryzátka a iné hračky povzbudzujú vášho drobca, aby po nich siahol.

Koordinácia

Rohož rozvíja koordináciu rúk a sluchu a koordináciu očí a rúk. Keď dieťa siahne po hračkách, posilní to svaly a zlepší schopnosť udržať hlavičku v určitej polohe.

Preskúmajte svet

Podložka predstavuje priateľský svet prírody. Vzor je navrhnutý tak, aby sa dieťa pri hre naučilo rozpoznávať zvieratá.

ŠPECIFIKÁCIA

 • Rozmery: 115cmx110cmx53cm
 • Sada obsahuje: podložku, 2 mašle, 4 závesné hračky, zrkadlo, vankúš, 3 hračky na vankúši, povraz s hrkálkou, interaktívnu knihu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LIONELO ANIKA VEĽKÝ INTERAKTÍVNY VZDELÁVACÍ MAT”