Dada Everyday vlhčené obrúsky 24 x 72 ks.

32,00 

Katalógové číslo: 15221346906 Kategória:

Popis

DADA KAŽDODENNÉ VLHČENÉ Utierky PRE DETI A BOJČATÁ / 24 balení po 72 kusov / = 1728 kusov

DADA vlhčené obrúsky určené na každodennú starostlivosť o pokožku detí a dojčiat. Utierky boli vytvorené pre každodennú starostlivosť o pokožku detí a dojčiat.

Utierky DADA EVERYDAY sú výnimočne jemné, jemné a zároveň odolné. Pri výrobe utierok bol použitý alantoín a výťažok z harmančeka. Nedráždia pokožku a pomôžu odstrániť akékoľvek nečistoty, poskytujú pocit sviežosti a príjemnú vôňu. Namočené v špeciálne vyvinutej tekutine podporujú ochranu pred podráždením a prirodzenú rovnováhu pokožky vášho dieťatka. Zanechávajú pokožku hladkú a jemnú.

Špeciálne vyvinuté zloženie bolo obohatené o alantoín a výťažok z harmančeka, ktoré sú známe svojimi hydratačnými vlastnosťami.

  • Špeciálne vyvinuté zloženie bolo obohatené o alantoín a výťažok z harmančeka, ktoré sú známe svojimi hydratačnými vlastnosťami. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko alergií.
  • vlhčené obrúsky Bezpečnosť (žiadne alergické reakcie v skupine testovaných osôb) bola potvrdená dermatologickými testami. pH neutrálne pre pokožku. Mäkké a jemné utierky odolné proti roztrhnutiu.
  • Pohodlný systém vyťahovania obrúskov po jednej. Nasiaknuté alantoínom a výťažkom z harmančeka.
  • Svieža, príjemná vôňa. Praktický box na uloženie a vybratie obrúskov.
  • Sada obsahuje 24 balení utierok Dada Everyday – po 72 kusov!