Uverejnené

Čo všetko vám prinášame?

Pohodlné domáce oblečenie nemusí byť striktne uniformné až nepekné. Hlavne ženy sa radi cítia sexi a príťažlivo počas celého dňa. Prezrite si našu pestrú ponuku županov a pyžám. Zamerajte sa na strih, farbu, materiál. Práve tieto tri elementy sú dôležité pri výbere tohto typu oblečenia. Po dlhom dni v práci sa predsa chcete cítiť komfortne. To vám zabezpečia naše župany. Zároveň sa tešíte na odpočinok počas spánku. Snívanie a spanie je dôležité pre regeneráciu tela a mozgu. Vedeli ste, že až tretinu života strávite spaním? Tesné nočné oblečenie alebo nekvalitné materiály vám vedia znepríjemniť najobľúbenejšiu časť dňa. 

Sme si istí, že v našom internetovom obchode si každý z vás vyberie a nájde svoj vysnívaný kúsok. Tovar neustále dopĺňame a sortiment rozširujeme. Budeme radi, keď na našu stránku zavítate častejšie a stane sa vašim spoločníkom pre výber domáceho oblečenia a pyžám. 

Župany

Župan je pohodlný domáci plášť, ktorý je akýmsi variantom pyžama. Môžete ho využiť po kúpeli na zahriatie alebo ho nosiť ako domáce oblečenie pred a po spaní. Na takýto účel slúžia župany vyrobené z teplejších materiálov. Sú obľúbené aj medzi zimomravými pánmi. 

Čipkované kúsky doplnené výšivkami by nemali chýbať v šatníku žiadnej zvodnice. Sexi župany s luxusným zdobením alebo romantickými motívmi povzbudia fantáziu každého pána.

Okrem toho sa dá župan využiť aj ako krycí odev počas leta na pláži alebo pri bazéne. Takéto župany sú prevažne kratšieho strihu, sú vzdušné a bez kapucne. Niektoré pripomínajú šaty a tie odvážnejšie z vás ich môžu využiť aj na bežné nosenie. 

Pyžamá

Pyžamo by nemalo chýbať v šatníku žiadneho z vás. Sú určené pre deti, ženy i mužov ako odev na spanie. Pri kúpe pyžama si dajte čas s výberom, aby váš spánok nebol rušený nesprávnou veľkosťou alebo materiálom. 

Pyžamo meňte podľa ročného obdobia. V zime voľte materiály teplejšie ako flanel a hodváb. Hodváb sa vie prispôsobiť teplote tela a vyrovnať ju. Flanel zahreje aj počas najstudenších dní. V lete siahnite napríklad po chladivom saténe alebo priedušnej bavlne. 

Investujte do pyžama, ktoré vám vydrží a zároveň sa v ňom budete cítiť moderne. Štýlovosť vám zabezpečia rôzne vzory a potlače. Samozrejme, že aj pyžamá podliehajú trendom. 

Bezva.sk drží krok s dobou a najnovšími trendmi!